Nasze wycieczki i spotkania
30 listopada 2017

Jesteśmy pracowite pszczółki. Bardzo lubimy nasze przedszkole. Najbardziej lubimy bawić się klockami, wyczarowujemy z nich różne, fajne budowle. Lubimy też zabawy w kole ze śpiewem i zabawy w kącikach tematycznych. Nie myślcie sobie że my tutaj się tylko bawimy, mamy też wiele innych atrakcji, zajęć i wycieczek, a także ciekawych spotkań. Co miesiąc chodzimy na zajęcia do biblioteki dla dzieci i młodzieży, mamy ciekawe warsztaty z cyklu ,,Mali Einsteini”. Byliśmy już dwa razy w teatrze. Byliśmy na trzech wycieczkach, a także mieliśmy ciekawe spotkania z policjantem, warsztaty międzykulturowe oraz warsztaty na temat pieniędzy. W tym roku nasza grupa bierze udział w projekcie ,,Niepodległa”, który to projekt przygotowuje nas do obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym miesiącu nasz temat to ,,Jestem Polakiem”. Na zajęciach dowiadujemy się różnych ciekawych rzeczy o Polsce, uczymy się piosenek i wierszy związanych z tym tematem.
W naszej grupie jest wesoło. Nasze panie: Pani Agata Topolowska, Pani Małgosia Godlewska i Pani Marta Nowińska-Wąsowska są miłe i opiekuńcze.