JADŁOSPIS
Jadłospis 24.09.2018-28.09.2018
29 sierpnia 2018
PONIEDZIAŁEK 24.09.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki żytnie na mleku, Kanapka z serem żółtym, sałatą i papryką Zupa pomidorowa z makaronem, Filet z kurczaka saute, pure ziemniaczane, surówka z kapusty pekińskiej kukurydzy i papryki w sosie jogurtowym Bułka z pastą jajeczną ze szczypiorkiem, herbatka miętowa, gruszka
II ŚNIADANIE
Arbuz
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 25.09.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z pasztetem sojowym i pomidorem, kawa inka Zupa koperkowa, potrawka chińska ( makaron ryżowy z polędwicą wieprzową i warzywami: marchew, kalafior, fasola szparagowa, kiełki fasoli, grzyby mun), woda Jogurt naturalny z jagodami, bułeczka maślana
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1,3,4, 7, 9
ŚRODA 26.09.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki orkiszowe na mleku. kanapka z szynką dziadka, sałatą i ogórkiem, Zupa krem z dyni z grzankami (vege) Spaghetti ( mięso wieprzowe w sosie pomidorowym z ziołami, makaron razowy świderki),kompot Kasza jaglana z prażonym jabłkiem, woda
II ŚNIADANIE
banan
Alergeny występujące w daniach:1, 3, , 7, 9
CZWARTEK 27.09.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z pastą warzywną( gotowana włoszczyzna, suszone pomidory), polędwicą sopocką i rukolą Zupa barszcz czerwony, kluski leniwe z serem białym, surówka z marchewki i jabłka, woda z miodem i cytryną Kisiel truskawkowy własnego wyrobu, paluch kukurydziany

 

II ŚNIADANIE
śliwka
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 6, 7, 9
PIĄTEK 28.09.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z szynką z komina, sałata i rzodkiewką. Grupa Pszczółki „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa jarzynowa, Ryba pieczona, z sosem śmietanowo- ziołowym, ryz brązowy, fasolka szparagowa, kompot owocowy Ciasto jogurtowe własnego wyrobu, napój migdałowy, winogrono
II ŚNIADANIE
Sok jabłkowo- marchwiowy
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast