JADŁOSPIS
Jadłospis 22.10.2018-26.10.2018
28 września 2018
PONIEDZIAŁEK 22.10.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki żytnie na mleku, kanapka ze schabem pieczonym i kiszonym ogórkiem Zupa rosół z makaronem, potrawka z kurczaka, ziemniaki, mini marchewka , woda Sałatka jarzynowa,  bułka Ciabatta, herbatka miętowa
II ŚNIADANIE
Melon
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 23.10.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z szynką wiejską, sałata i białą rzepą , kawa inka Zupa jarzynowa, Pyzy z mięsem, mizeria, kompot owocowy Bułka z pastą z makreli wędzonej i twarożku, herbata z miodem i cytryną gruszka
II ŚNIADANIE
Szaron Khaki
Alergeny występujące w daniach:1,3,4, 7, 9
ŚRODA 24.10.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z pasztetem warzywnym i pomidorem Zupa krem z dyni z grzankami (vege) kotlet schabowy, ziemniaki z natką, kapusta zasmażana, kompot owocowy Zapiekanka makaronowa z kiełbaską i żółtym serem, pomidorki koktajlowe, melisa

 

II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3,6 , 7, 9
CZWARTEK 25.10.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z szynką dziadka, sałatą i pomidorem, kakao Zupa kapuśniak mazurski, naleśniki s serem białym i polewą truskawkową, woda Grillowana kolba kukurydzy , sok z czarnej porzeczki
II ŚNIADANIE
banan
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
PIĄTEK 26.10.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jaglane na mleku, kanapka z serem żółtym i papryką. Grupa Pszczółki „Szwedzki Stół” – samodzielne komponowanie kanapek Zupa fasolowa, Ryba pieczona bez panierki, makaron z sosem śmietanowym ze szparagami, tarta marchew z chrzanem, kompot owocowy Ciasteczka owsiane z bakaliami własnego wyrobu, napój migdałowy, winogrono
II ŚNIADANIE
Pestki dyni
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast