JADŁOSPIS
Jadłospis 05.11.2018-09.11.2018
6 listopada 2018
PONIEDZIAŁEK 05.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Zacierki na mleku, kanapka z pieczonym indykiem i ogórkiem Zupa szczawiowa z jajkiem, kotlet mielony, ziemniaki z natką, mizeria, woda z miodem i cytryną Kisiel truskawkowy własnego wyrobu, wafel ryżowy
II ŚNIADANIE
Szaron Khaki
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 06.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z pastą jajeczną ze szczypiorkiem, herbata z cytryną Zupa kalafiorowa, Potrawka chińska z polędwicą wieprzową i  makaronem ryżowym, kompot owocowy Budyń jaglany bananowy z musem truskawkowym, woda
II ŚNIADANIE
Koktajl jagodowy na bazie maślanki
Alergeny występujące w daniach:1,3,4, 7, 9
ŚRODA 07.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki kukurydziane na mleku, kanapka z pastą warzywną ( gotowana włoszczyzna z suszonymi pomidorami)polędwicą sopocką i rukolą Zupa krem z soczewicy z grzankami (vege) medalion z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem Placki dyniowe, kakao
II ŚNIADANIE
Sok jabłko- marchew
Alergeny występujące w daniach:1, 3,6 , 7, 9
CZWARTEK 08.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z szynką z komina, sałatą i rzodkiewką Zupa barszcz czerwony, kluski leniwe z serem białym, surówka z marchewki i jabłka Bułka z pasta z białej fasoli i pieczonej papryki, pokrzywa, banan
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
PIĄTEK 09.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki ryżowe na mleku, kanapka z serem żółtym sałatą i papryką. Grupa Pszczółki- „Szwedzki stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa zarzutka, ryba pieczona w panierce z sosem śmietanowo- ziołowym, ryz brązowy, fasolka szparagowa zielona Ciasto zebra własnego wyrobu, sok z czarnej porzeczki 100%
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast