JADŁOSPIS
Jadłospis 19.11.2018-23.11.2018
16 listopada 2018
PONIEDZIAŁEK 19.11.201
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z pasztetem sojowymi  ogórkiem, herbata Zupa barszcz ukraiński, Kolorowy kociołek ( indyk z warzywami i makaronem razowym), woda Budyń waniliowy z musem malinowym, bułeczka maślana

 

II ŚNIADANIE
Orzechy nerkowca
Alergeny występujące w daniach: 1,, 6,  7, 9
WTOREK 20.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jaglane, kanapka z twarożkiem naturalnym i tartą rzodkiewką Zupa jarzynowa, Bitki wołowe, kasza gryczana, buraczki zasmażane, woda z miodem i cytryną Zielony koktajl ( szpinak, jabłko, banan, kiwi, cytryna) pieczywo typu wasa
II ŚNIADANIE
melon
Alergeny występujące w daniach:1, 7, 9
ŚRODA 21.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z serem żółtym sałatą i papryką Zupa krem marchewki z grzankami (vege) befsztyk wołowo- wieprzowy z cebulką, ziemniaki z natką, sałata w  śmietanie, kompot owocowy Kasza jaglana z prażonym jabłkiem, woda

 

II ŚNIADANIE
Kalarepka
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 7, 9
CZWARTEK 22.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z szynką dziadka i ogórkiem, herbata z cytryną Zupa tajska z filetem z kurczaka, mlekiem kokosowym, trawą cytrynową i papryczką chili, Kotlet z jajka, ziemniaki z natką, szpinak , pomidor z cebulką Bułka z pastą z dyni, herbata owocowa, banan
II ŚNIADANIE
Jogurt naturalny z borówkami
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
PIĄTEK 23.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kasza manna na mleku, kanapka z szynką i rzodkiewką Grupa Pszczółki- „Szwedzki stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa fasolowa, ryba smażona, ziemniaki z natką, surówka z kapusty kiszonej, marchewki i jabłka, kompot owocowy Chałka z masłem, kakao, winogrono
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast