JADŁOSPIS
Jadłospis 26.11.2018-30.11.2018
23 listopada 2018
PONIEDZIAŁEK 26.11.201
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Makaron na mleku, kanapka z pieczonym schabem i ogórkiem kiszonym Zupa krupnik, Ratatuile z kurczakiem, ryż brązowy, kompot owocowy Sałatka wiosenna ( roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek, ser feta, prażony słonecznik i sezam) grahamka z masłem, melisa
II ŚNIADANIE
Pomarańcza
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 27.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z serem żółtym, sałatą i papryka, kawa inka Zupa rosół z makaronem, potrawka z kurczaka, ziemniaki z natką, mini marchewka, woda z miodem i cytryną Bułka z pastą z tuńczyka i jajka, mięta, banan

 

II ŚNIADANIE
Suszone morele
Alergeny występujące w daniach:1,3,4, 7, 9
ŚRODA 28.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki owsiane  na mleku, kanapka z twarożkiem naturalnym na słodko Zupa krem z zielonego groszku z grzankami (vege) kotlet schabowy, ziemniak z natką, kapusta zasmażana, kompot owocowy Placki z jabłkiem,sok pomarańczowy 100%

 

II ŚNIADANIE
mandarynka
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 29.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z pasztetem sojowym i ogórkiem, kakao Zupa żurek z kiełbaską, makaron razowy ze szpinakiem, serem feta i suszonymi pomidorami, woda Parówka z szynki z keczupem, Ciabatta,  pomidorki koktajlowe
II ŚNIADANIE
Sok jabłko- burak
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,6,  7, 9
PIĄTEK 30.11.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki ryżowe na mleku, kanapka z szynką wiejską, sałatą i pmidorem Zupa pomidorowa z ryżem, ryba z pieca bez panierki z warzywami ( marchew, brokuł, kalafior, ziemniaki) z dipem czosnkowym, woda z miodem i cytryną Babeczka orkiszowa, napój sojowy waniliowy, gruszka
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa

 

Font Resize
Wysoki kontrast