JADŁOSPIS
Jadłospis 03.12.2018- 07.12.2018
30 listopada 2018
PONIEDZIAŁEK 03.12.201
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Patki żytnie na mleku, kanapka z szynką, sałatą i rzodkiewką Zupa jarzynowa, makaron łazanki z mięsem i kiszoną kapustą, kompot owocowy Budyń czekoladowy własnego wyrobu, wafel ryżowy, mandarynka
II ŚNIADANIE
Orzechy laskowe
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 04.12.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z serem mozzarella i pomidorem, kakao Zupa Solferino, Polędwica wieprzowa w sosie własnym, kasza orkiszowa, surówka z selera, pora i jabłka, kompot Sałatka z kaszy kus kus, rzodkiewki, selera naciowego, ogórka świeżego i kiszonego, szczypioru  i jajka z ziołami i czosnkiem, herbata z miodem i cytryną
II ŚNIADANIE
melon
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 05.12.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki kukurydziane na mleku, kanapka z pastą warzywną (gotowana włoszczyzna, suszone pomidory), polędwicą sopocką i rukolą Zupa krem z dyni z grzankami (vege) pieczone podudzia z kurczaka, ziemniaki z koperkiem mizeria, woda z miodem i cytryną Jajecznica ze szczypiorkiem, grahamka, pomidorki koktajlowe
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 06.12.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z pastrami wołowym, sałatą i pomidorem Zupa ogórkowa, naleśniki z serem białym i polewą truskawkowo- jogurtową, woda Bagietka z humusem, herbatka miętowa, banan
II ŚNIADANIE
Sok jabłko- marchew
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,6,  7, 9
PIĄTEK 07.12.2018
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z serem żółtym, sałatą i papryka. Grupa VI Pszczółki- „Szwedzki Stół” – samodzielne komponowanie kanapek Zupa grochowa,  Kotlety rybne, ziemniaki z natką, surówka z czerwonej kapusty, kompot owocowy Ciasto zebra własnego wyrobu, napój sojowy waniliowy, winogrono
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast