JADŁOSPIS
Jadłospis 04.02.2019-08.02.2019
11 stycznia 2019
PONIEDZIAŁEK 04.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki gryczane na mleku, kanapka z twarożkiem naturalnym na słodko Zupa kalafiorowa, indyk pieczony w sosie własnym, kasza orkiszowa, fasolka szparagowa żółta, kompot owocowy Sałatka owocowa z ryżem, komosą ryżową i bitą śmietaną, woda
II ŚNIADANIE
Pestki dyni
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 05.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z szynką wiejską, sałatą i rzodkiewką, kawa inka Zupa krupnik, pyzy z mięsem, mizeria, woda z miodem i cytryną Bułka z serem mozzarella i pomidorem, herbatka owocowa, winogrono
II ŚNIADANIE
Sok jabłko- gruszka
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 06.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jaglane na mleku, kanapka z serem żółtym sałatą i papryką Zupa krem z dyni  z grzankami (vege), befsztyk wołowo- wieprzowy z cebulką, ziemniaki z koperkiem surówka wiosenna, sałata, pomidor, ogórek, rzodkiewka i szczypiorek, kompot owocowy Jajecznica ze szczypiorkiem, grahamka, pomidorki koktajlowe, mięta
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 07.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z pasztetem sojowym i ogórkiem, kakao Zupa Solferino, kluski leniwe z serem białym, surówka z marchewki i jabłka, woda Frankfurterka na ciepło z sosem pomidorowym, ciabatka z masłem, mandarynka
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 08.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki orkiszowe na mleku, kanapka z szynką kruchą, sałatą i pomidorem Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa barszcz czerwony, ryba z pieca w panierce makaron w sosie śmietanowym ze szparagami, surówka z marchewki i pora, woda z miodem i cytryną Ciasto jogurtowe własnego wyrobu, napój ryżowy, kiwi
II ŚNIADANIE
melon
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast