JADŁOSPIS
Jadłospis 21.01.2019-25.01.2019
11 stycznia 2019
PONIEDZIAŁEK 21.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jaglane na mleku, kanapka z serem żółtym sałatą i ogórkiem Zupa krupnik,” Kolorowy kociołek” Indyk z warzywami i makaronem razowym, woda Zielony koktajl ( szpinak, banan, kiwi, jabłko cytryna) wafel ryżowy
II ŚNIADANIE
Migdały
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 22.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z pastą z wędliny i jajka ze szczypiorkiem, herbata z cytryną Zupa brokułowa- krem, gulasz wołowy, kasza gryczana, buraczki zasmażane, kompot owocowy Chałka z dżemem 100% owoców, kakao, kiwi
II ŚNIADANIE
Jogurt naturalny z malinami
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 23.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki kukurydziane na mleku, kanapka z pastą warzywną, polędwicą sopocką i rukolą Zupa krem z marchewki  z grzankami (vege), kotlet schabowy, kapusta zasmażana, woda z miodem i cytryną Zapiekanka makaronowa z kiełbaską i serem żółtym, melisa, winogrono
II ŚNIADANIE
banan
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 24.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z twarożkiem naturalnym z rzodkiewką, kawa inka Zupa ogórkowa, krokiety z jajkiem i pieczarkami, sałata lodowa z papryką skroplona olejem, kompot owocowy Bułka z pasztetem z kurczaka i ogórkiem kiszonym ,  herbatka owocowa
II ŚNIADANIE
Marchewka do chrupania
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 25.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki żytnie na mleku, kanapka z szynką dziadka, sałatą i białą rzepą Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa fasolowa, ryba z pieca bez panierki z warzywami na parze ( brokuł, kalafior, marchew, ziemniaki) z dipem czosnkowym na bazie jogurtu, woda Ciasteczka owsiane z bakaliami własnego wyrobu, napój kokosowy, mandarynka
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast