JADŁOSPIS
Jadłospis 28.01.2019-01.02.2019
11 stycznia 2019
PONIEDZIAŁEK 28.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z pastrami wołowym i pomidorem Zupa jarzynowa,” Ratatuile z kurczakiem, ryż brązowy, woda z miodem i cytryną Bułka z pastą z makreli wędzonej i jajka, herbatka miętowa, melon
II ŚNIADANIE
Orzechy nerkowca
Alergeny występujące w daniach: 1,3,4,  7, 9
WTOREK 29.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z serem żółtym, sałata i papryką, kakao Zupa kapuśniak mazurski, Spaghetti ( makaron świderki z mięsem wieprzowym i sosem pomidorowym z ziołami) woda Jogurt naturalny z jagodami, bułeczka maślana
II ŚNIADANIE
Sok jabłko- malina
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 30.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kasza manna na mleku, kanapka z pastą jajeczną ze szczypiorkiem Zupa krem z kukurydzy  z grzankami (vege), kotlet mielony z indyka, ziemniaki z natką, marchewka z groszkiem, kompot owocowy Kanapka na ciepło z serem żółtym i pomidorem z ziołami, pokrzywa, kiwi
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 31.01.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z szynką dziadka, sałatą i pomidorem, kawa inka Zupa barszcz biały z kiełbaską, makaron ze szpinakiem, serem feta i suszonymi pomidorami, woda z miodem i cytryną Kisiel truskawkowy własnego wyrobu, paluch kukurydziany
II ŚNIADANIE
kalarepka
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 01.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Makaron zacierki na mleku, kanapka z pieczonym schabem i ogórkiem kiszonym Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa zarzutka, ryba z pieca w panierce, ziemniaki z natką, surówka z kapusty kiszonej, marchewki i jabłka, kompot owocowy Brownie z czerwonej fasoli własnego wyrobu, napój sojowy waniliowy, gruszka
II ŚNIADANIE
pomarańcza
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast