JADŁOSPIS
Jadłospis 04.03.2019-08.03.2019
18 lutego 2019
PONIEDZIAŁEK 04.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki orkiszowe na mleku, kanapka z serem żółtym, sałatą i ogórkiem Zupa brokułowa krem z grzankami (vege), polędwiczki wieprzowe w sosie własnym, kasza pęczak, surówka z kapusty pekińskiej, kukurydzy i papryki w sosie jogurtowy, kompot owocowy Bułka z pastą z tuńczyka i jajka ze szczypiorkiem, mięta, banan
II ŚNIADANIE
Orzechy laskowe
Alergeny występujące w daniach: 1,3, 4  7, 9
WTOREK 05.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z serem mozzarella i pomidorem, kakao Zupa jarzynowa, kolorowy kociołek ( indyk z warzywami i makaronem razowym, woda Kisiel truskawkowy własnego wyrobu, chałka
II ŚNIADANIE
pomarańcza
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 06.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki żytnie na mleku, kanapka z szynką z komina, sałatą i rzodkiewką Zupa krem z dyni z grzankami (vege), podudzia z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, mizeria, woda z miodem i cytryną Kanapka na ciepło z serem żółtym i pomidorem z ziołami, pokrzywa, winogrono
II ŚNIADANIE
Marchewka do chrupania
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 07.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka pastą z wędliny i jajka ze szczypiorkiem, herbata z cytryną Zupa tajska z kurczakiem, makaron z serem białym i polewą jogurtowo- truskawkową Bułka z pastą z daktyli i kakao, napój sojowy waniliowy, mandarynka
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 08.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Makaron drobny na mleku, kanapka z szynką kruchą, sałatą i papryką Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa pomidorowa z ryżem, ryba z pieca w panierce, ziemniaki z natką, surówka z kapusty kiszonej, marchewki i jabłka, kompot owocowy Brownie z czerwonej fasoli własnego wyrobu, herbatka owocowa, kiwi
II ŚNIADANIE
Maślanka z truskawkami
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast