JADŁOSPIS
Jadłospis 11.03.2019-15.03.2019
18 lutego 2019
PONIEDZIAŁEK 11.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki owsiane na mleku, kanapka z twarożkiem naturalnym ze szczypiorkiem Zupa  kapuśniak mazurski, bitki wołowe, kasza gryczana, buraczki zasmażane, woda z miodem i cytryną Zielony koktajl ( szpinak, banan, jabłko, kiwi , cytryna) paluch kukurydziany
II ŚNIADANIE
 Orzechy nerkowca
Alergeny występujące w daniach: 1,3, 4  7, 9
WTOREK 12.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z pasztetem sojowym i ogórkiem, kawa inka Zupa ogórkowa, pulpety z indyka i soczewicy w sosie pomidorowym, kasza kus kus, brukselka gotowana, kompot owocowy Makaron razowy z polewą truskawkowo- jogurtową, woda
II ŚNIADANIE
banan
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 13.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki kukurydziane na mleku, kanapka z szynką z komina, sałatą i rzodkiewką Zupa krem z marchewki z grzankami (vege) kotlet mielony, ziemniaki z natką, marchewka z groszkiem, woda z miodem i cytryną Budyń jaglany bananowy z musem truskawkowym, woda
II ŚNIADANIE
Marchewka do chrupania
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 14.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z serem żółtym, sałatą i papryką, kakao Zupa żurek z kiełbaską, makaron ze szpinakiem, serem feta i suszonymi pomidorami, kompot owocowy Parówka z szynki z sosem pomidorowym, grahamka, pomidorki koktajlowe
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 15.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z szynką dziadka, sałatą i pomidorem Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa zarzutka, ryba z pieca bez panierki z warzywami na parze ( kalafior, brokuł, marchew, ziemniaki), woda z miodem i cytryną Ciasto drożdżowe, napój kokosowy, jabłko
II ŚNIADANIE
melon
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast