JADŁOSPIS
Jadłospis 18.02.2019-22.02.2019
18 lutego 2019
PONIEDZIAŁEK 18.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Makaron zacierki na mleku, kanapka z szynką dziadka, sałatą i pomidorem Zupa pieczarkowa krem,   Pulpety w sosie pomidorowym, kasza bul gur, brukselka gotowana, woda z miodem i cytryną Jogurt naturalny z jagodami, bułeczka maślana
II ŚNIADANIE
Suszone morele
Alergeny występujące w daniach: 1,3,  7, 9
WTOREK 19.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z serem żółtym i papryką, kawa inka

 

Zupa Solferino                          Gulasz wołowy, kasza gryczana, buraczki zasmażane, woda Sałatka wiosenna ( roszponka, ogórek, pomidor koktajlowy, rzodkiewka, szczypiorek, ser feta, jajko), grahamka z masłem, melisa
II ŚNIADANIE
Sok jabłko- burak
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 20.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jaglane na mleku, kanapka z twarożkiem naturalnym ze szczypiorkiem Zupa krem z kalafiora  z grzankami (vege),  gołąbki bez zawijania, ziemniaki z koperkiem, ogórek kiszony, kompot owocowy Placuszki dyniowe, herbatka owocowa, winogrono
II ŚNIADANIE
jabłko
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 21.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z pieczonym indykiem, sałatą i ogórkiem, kakao Zupa barszcz biały z kiełbaską,  kotlet z jajka, ziemniaki z natką, szpinak, pomidor z cebulką, woda z miodem i cytryną Budyń śmietankowy z musem malinowym, wafel ryżowy
II ŚNIADANIE
banan
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 22.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jęczmienne na mleku, kanapka z jajkiem na twardo i szczypiorkiem Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa kapuśniak mazurski,  filet z łososia z pieca, ryż brązowy, fasolka szparagowa żółta, kompot owocowy Ciasteczka owsiane z bakaliami własnego wyrobu, napój owsiano- kokosowy  pomarańcza
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa

 

Font Resize
Wysoki kontrast