JADŁOSPIS
Jadłospis 25.02.2019-01.03.2019
18 lutego 2019
PONIEDZIAŁEK 25.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki gryczane na mleku, kanapka z kiełbasą krakowską, sałatą i pomidorem Zupa kalafiorowa, potrawka chińska z makaronem ryżowym i polędwicą wieprzową, woda Bułka z pastą łososia i twarożku z koperkiem, herbata z miodem i cytryną, banan
II ŚNIADANIE
Pestki dyni
Alergeny występujące w daniach: 1,3, 4,  7, 9
WTOREK 26.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kanapka z twarożkiem naturalnym na słodko, kawa inka Zupa rosół z kury, potrawka z kurczaka, ziemniaki z natką, mini marchewka, kompot owocowy Sałatka jarzynowa, pieczywo chrupkie typu wasa, herbatka owocowa
II ŚNIADANIE
gruszka
Alergeny występujące w daniach:1,3, 7, 9
ŚRODA 27.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kasza manna na mleku, kanapka z pastą warzywną ( gotowana włoszczyzna, suszone pomidory) i rukolą Zupa Schrek ( krem brokułowo- szpinakowy)  z grzankami (vege),  Spaghetti ( makaron świderki z mięsem wieprzowym i sosem pomidorowym z ziołami) woda Ryż biały z owocami i bitą śmietaną
II ŚNIADANIE
banan
Alergeny występujące w daniach:1, 3 , 7, 9
CZWARTEK 28.02.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
  Kanapka z szynką wiejską, sałatą i białą rzepą, kakao Zupa krupnik, krokiety z jajkiem i pieczarkami, sałata lodowa z papryka skroplona olejem, kompot owocowy Pączek, mleko, mandarynka
II ŚNIADANIE
melon
Alergeny występujące w daniach:1, 3 ,  7, 9
PIĄTEK 01.03.2019
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki ryżowe na mleku, kanapka z serem żółtym, sałatą i papryką Grupa VI „Szwedzki Stół”- samodzielne komponowanie kanapek Zupa grochowa, ryba po grecku na liściu sałaty, ziemniaki z natką, woda z miodem i cytryną Ciasto zebra własnego wyrobu, sok pomarańczowy 100%
II ŚNIADANIE
kiwi
Alergeny występujące w daniach:1, 3, 4, 7, 9
*Jadłospis może ulec zmianie. Prawa autorskie: Przedszkole nr 273, Warszawa
Font Resize
Wysoki kontrast