Zmiany w zasadach rekrutacji.
15 marca 2020

Szanowni Państwo,

Poniżej link do komunikatu na stronie internetowej Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy dotyczącego zmian w rekrutacji do klas I w SP oraz do przedszkoli (w różnych językach):

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzaniem z dn. 14 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego, Dyrektor Przedszkola nr 273 informuje o sposobie dostarczania dokumentów do przedszkola w ramach rekrutacji na rok szkolny 2020/2021.

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca 2020 r.

Rodzice mogą skorzystać z niżej wymienionych sposobów:

Zostaną one sprawdzone. Dostaniecie Państwo informację zwrotną (mailem lub telefonicznie) co do poprawności wypełnionych i       złożonych dokumentów.

• W przypadku braku możliwości wysłania skanu, dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do przedszkola w terminie do 20 marca 2020 r. do godz. 16.00

W placówce zachowane będą zaostrzone reguły sanitarne. Dokumenty odbierze od Państwa pracownik i przekaże do sekretariatu. Tak jak w przypadku pierwszego sposobu dostaniecie Państwo informację zwrotną (mailem lub telefonicznie).

• Wnioski oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole pierwszego wyboru, np. drogą mailową lub telefoniczną o wysyłce dokumentów.
  • W przypadku braku możliwości otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia o zatrudnieniu, rodzice powinni napisać oświadczenie o ich późniejszym dostarczeniu.
  • W indywidualnych przypadkach konsultacje udzielane będą wyłącznie telefonicznie

(22 836 89 13) w godz. 8:00-16:00.