KOTKI

 Jesteśmy małe koteczki
Pijemy mleczko z miseczki.
Puszyste futerka mamy,
Za piłeczką chętnie biegamy,
Pazurków czasem używamy.

Nauczyciele grupy
Marta Misztela
Karolina Świtaj-Wirtek
Pomoc nauczyciela
Wiktoria Sobolewska
Pracownik obsługi
Anna Cioth

Nasza grupa jest czynna w poniedziałki w godzinach 8.00-16.30, we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 8.00-16.45.

Do „Kotków” uczęszczają dzieci 3-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Lubią bawić się wspólnie lub same, a nauczycielki pomagają im organizować zabawy, dostarczają rekwizyty do zabaw i bawią się wspólnie z dziećmi. Dzieci zawsze mogą liczyć na pomoc swoich pań,które dużo rozmawiają z dziećmi o ich spostrzeżeniach, przeżyciach: radościach, ale też kłopotach i smutkach. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Uczą się bycia samodzielnym, współdziałania z rówieśnikami, używania zwrotów grzecznościowych, kulturalnego spożywania posiłków, bezpiecznego korzystania z toalety, sprzątania zabawek po skończonej zabawie, zgodnej zabawy, przestrzegania zasad obowiązujących w grupie, pomagania innym, reagowania na umówione sygnały, czekania na swoją kolej w zabawie.

Kotki biorą udział w zajęciach dodatkowych. Są to: język angielski, umuzykalnienie, pantomima, grupowe zabawy logopedyczne. Realizowany jest także Program Powszechnej Dwujęzyczności Baby Beetles.

Zabawy dowolne

17 grudnia 2017

Grupa „Kotków” wesoło spędza każdy dzień w przedszkolu. Nasze dzielne przedszkolaki mają swoje własne zainteresowania. Interesujące są zarówno książki, piłki, puzzle, klocki, […]

Zabawy z piłkami

17 grudnia 2017

Między 13.11-17.11.2017 „Kotki” bawiły się różnorodnymi piłkami. Nasi milusińscy mieli do dyspozycji min.: miękkie materiałowe piłki, piłki ping-pongowe, piłki tenisowe, […]

Font Resize
Wysoki kontrast