2018-2019

MISIE

GRUPA I
2018-2019

KOTKI

GRUPA II
2018-2019

MOTYLKI

GRUPA III
2018-2019

BIEDRONKI

GRUPA IV
2018-2019

RYBKI

GRUPA V
2018-2019

PSZCZÓŁKI

GRUPA VI

MISIE 2018-2019

My jesteśmy małe Misie,
Co mają wesołe pysie.
Słodki miodek zajadamy,
A gdy się zmęczymy to zasypiamy.

Grupa I „Misie” to 3-latki. Dzieci zaadoptowały się w grupie. Są otwarte, wesołe i cierpliwe. Chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych, preferują zabawy naśladowcze przy muzyce / piosence oraz wspólne czytanie / oglądanie książeczek.

Nauczyciele grupy
Aneta Bartnicka-Kierylak
Marta Tkaczyk
Pomoc nauczyciela
Karolina Stróż
Pracownik obsługi
Emilia Kowalska

KOTKI 2018-2019

Jesteśmy małe koteczki
Pijemy mleczko z miseczki.
Puszyste futerka mamy,
Za piłeczką chętnie biegamy,
Pazurków czasem używamy.

Do „Kotków” uczęszczają dzieci 3-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Nauczyciele grupy
Agata Topolowska
Małgorzata Godlewska
Marzena Ostrowska
Pomoc nauczyciela
Wiktoria Sobolewska
Pracownik obsługi
Marta Nowińska-Wąsowska

MOTYLKI 2018-2019

Jesteśmy małe motyle
Mamy kolorów tyle...
Nad łąką sobie latamy
I na kwiatach przysiadamy.

Jesteśmy grupą 4-latków. Drugi rok uczęszczamy do przedszkola do grupy III-ej, która mieści się na piętrze. Wchodzenie po schodach dodaje nam energii i pewności siebie. Bardzo lubimy przebywać w przedszkolu, gdyż możemy organizować sobie ciekawe zabawy.

Nauczyciele grupy
Barbara Osińska
Pracownik obsługi
Anna Rybicka

BIEDRONKI 2018-2019

My jesteśmy biedroneczki ,
Mamy skrzydełka w czarne kropeczki.
Na łące lubimy spędzać czas,
Tam zawsze możesz spotkać nas.

Jesteśmy Biedroneczki, co mają czerwone kubraczki w czarne kropeczki – a pani nas zapewnia, że jesteśmy najpiękniejsze. A tak na serio jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu, ale szczęście mamy wyjątkowe, bo swoją salę mamy na piętrze obok starszaków – a to już coś!

Nauczyciele grupy
Dominika Olechno
Małgorzata Godlewska
Pomoc nauczyciela
-
Pracownik obsługi
Jolanta Nowak

RYBKI 2018-2019

Jesteśmy małymi rybkami,
W czystej wodzie chętnie pływamy.
Mamy kolorowe łuski,
Lubimy przesyłać całuski.

Lubimy bawić się z koleżankami i kolegami, uczestniczyć w ciekawych zajęciach, zapraszać do nas gości i jeździć na wycieczki. Śpiewamy, tańczymy, rysujemy, malujemy, eksperymentujemy, tworzymy i poznajemy świat.

Nauczyciele grupy
Karolina Świtaj-Wirtek
Marta Misztela 
Pracownik obsługi
Anna Cioth

PSZCZÓŁKI 2018-2019

Jesteśmy pracowite pszczoły,
  W ulu mieszkamy
Pyszny, słodki miodek
Zawsze dla was mamy.

Jesteśmy pracowite pszczółki. Bardzo lubimy nasze przedszkole. Najbardziej lubimy bawić się klockami, zabawy w kole ze śpiewem i w kącikach tematycznych. Nie myślcie sobie że my tutaj się tylko bawimy, mamy też wiele innych atrakcji, zajęć i wycieczek, a także ciekawych spotkań.

Nauczyciele grupy
Renata Słabuszewska
Pracownik obsługi
Jolanta Bystrzejewska
Font Resize
Wysoki kontrast