2018-2019
MISIE
GRUPA I
2018-2019
KOTKI
GRUPA II
2018-2019
MOTYLKI
GRUPA III
2018-2019
BIEDRONKI
GRUPA IV
2018-2019
RYBKI
GRUPA V
2018-2019
PSZCZÓŁKI
GRUPA VI

MISIE 2018-2019

My jesteśmy małe Misie,
Co mają wesołe pysie.
Słodki miodek zajadamy,
A gdy się zmęczymy to zasypiamy.

Grupa I „Misie” to 3-latki. Dzieci zaadoptowały się w grupie. Są otwarte, wesołe i cierpliwe. Chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych, preferują zabawy naśladowcze przy muzyce / piosence oraz wspólne czytanie / oglądanie książeczek.

Nauczyciele grupy
Aneta Bartnicka-Kierylak
Marta Tkaczyk
Pomoc nauczyciela
Karolina Stróż
Pracownik obsługi
Emilia Kowalska

KOTKI 2018-2019

Jesteśmy małe koteczki
Pijemy mleczko z miseczki.
Puszyste futerka mamy,
Za piłeczką chętnie biegamy,
Pazurków czasem używamy.

Do „Kotków” uczęszczają dzieci 3-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Nauczyciele grupy
Agata Topolowska
Małgorzata Godlewska
Marzena Ostrowska
Pomoc nauczyciela
Wiktoria Sobolewska
Pracownik obsługi
Marta Nowińska-Wąsowska

MOTYLKI 2018-2019

Jesteśmy małe motyle
Mamy kolorów tyle...
Nad łąką sobie latamy
I na kwiatach przysiadamy.

Jako 5-latki jesteśmy bardzo ciekawe świata, otwarte na propozycje i zawsze mamy dużo do powiedzenia. Chętnie podejmujemy różne wyzwania, wykazujemy się własną inicjatywą, zgłaszamy propozycje, pomysły. Bardzo lubimy wszelkiego rodzaju wyjścia czy wycieczki.

Nauczyciele grupy
Barbara Osińska
Pracownik obsługi
Anna Rybicka

BIEDRONKI 2018-2019

My jesteśmy biedroneczki ,
Mamy skrzydełka w czarne kropeczki.
Na łące lubimy spędzać czas,
Tam zawsze możesz spotkać nas.

Jesteśmy Biedroneczki, co mają czerwone kubraczki w czarne kropeczki – a pani nas zapewnia, że jesteśmy najpiękniejsze. A tak na serio jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu, ale szczęście mamy wyjątkowe, bo swoją salę mamy na piętrze obok starszaków – a to już coś!

Nauczyciele grupy
Dominika Olechno
Małgorzata Godlewska
Pomoc nauczyciela
-
Pracownik obsługi
Jolanta Nowak

RYBKI 2018-2019

Jesteśmy małymi rybkami,
W czystej wodzie chętnie pływamy.
Mamy kolorowe łuski,
Lubimy przesyłać całuski.

Lubimy bawić się z koleżankami i kolegami, uczestniczyć w ciekawych zajęciach, zapraszać do nas gości i jeździć na wycieczki. Śpiewamy, tańczymy, rysujemy, malujemy, eksperymentujemy, tworzymy i poznajemy świat.

Nauczyciele grupy
Karolina Świtaj-Wirtek
Marta Misztela 
Pracownik obsługi
Anna Cioth

PSZCZÓŁKI 2018-2019

Jesteśmy pracowite pszczoły,
  W ulu mieszkamy
Pyszny, słodki miodek
Zawsze dla was mamy.

Jesteśmy pracowite pszczółki. Bardzo lubimy nasze przedszkole. Najbardziej lubimy bawić się klockami, zabawy w kole ze śpiewem i w kącikach tematycznych. Nie myślcie sobie że my tutaj się tylko bawimy, mamy też wiele innych atrakcji, zajęć i wycieczek, a także ciekawych spotkań.

Nauczyciele grupy
Renata Słabuszewska
Pracownik obsługi
Jolanta Bystrzejewska