2019-2020

MISIE

GRUPA I
2019-2020

BIEDRONKI

GRUPA II
2019-2020

RYBKI

Grupa III
2019-2020

KOTKI

GRUPA IV
2019-2020

MOTYLKI

GRUPA V
2019-2020

PSZCZÓŁKI

GRUPA VI

MISIE 2019-2020

My jesteśmy małe Misie,
Co mają wesołe pysie.
Słodki miodek zajadamy,
A gdy się zmęczymy to zasypiamy.

Grupa I „Misie” to 3-latki. Dzieci zaadoptowały się w grupie. Są otwarte, wesołe i cierpliwe. Chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych, preferują zabawy naśladowcze przy muzyce / piosence oraz wspólne czytanie / oglądanie książeczek.

Nauczyciele grupy
Renata Słabuszewska
Marta Misztela
Marzena Ostrowska

Pomoc nauczyciela
Karolina Stróż

Pracownik obsługi
Jolanta Bystrzejewska

BIEDRONKI 2019-2020

My jesteśmy biedroneczki ,
Mamy skrzydełka w czarne kropeczki.
Na łące lubimy spędzać czas,
Tam zawsze możesz spotkać nas.

Jesteśmy Biedroneczki, co mają czerwone kubraczki w czarne kropeczki – a pani nas zapewnia, że jesteśmy najpiękniejsze. A tak na serio jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu, ale szczęście mamy wyjątkowe, bo swoją salę mamy na piętrze obok starszaków – a to już coś!

Nauczyciele grupy
Agata Topolowska
Aneta Bartnicka-Kierylak

Pomoc nauczyciela
Kinga Wiśniewska

Pracownik obsługi
Marta Nowińska-Wąsowska

RYBKI 2019-2020

Jesteśmy małymi rybkami,
W czystej wodzie chętnie pływamy.
Mamy kolorowe łuski,
Lubimy przesyłać całuski.

Lubimy bawić się z koleżankami i kolegami, uczestniczyć w ciekawych zajęciach, zapraszać do nas gości i jeździć na wycieczki. Śpiewamy, tańczymy, rysujemy, malujemy, eksperymentujemy, tworzymy i poznajemy świat.

Nauczyciele grupy
Barbara Osińska
Dorota Żebrowska 

Pracownik obsługi
Anna Rybicka

KOTKI 2019-2020

Jesteśmy małe koteczki
Pijemy mleczko z miseczki.
Puszyste futerka mamy,
Za piłeczką chętnie biegamy,
Pazurków czasem używamy.

Do „Kotków” uczęszczają dzieci 3-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Nauczyciele grupy
Aneta Bartnicka-Kierylak
Marta Tkaczyk

Pomoc nauczyciela
-

Pracownik obsługi
Emilia Kowalska

MOTYLKI 2019-2020

Jesteśmy małe motyle
Mamy kolorów tyle...
Nad łąką sobie latamy
I na kwiatach przysiadamy.

Jesteśmy grupą 4-latków. Drugi rok uczęszczamy do przedszkola do grupy III-ej, która mieści się na piętrze. Wchodzenie po schodach dodaje nam energii i pewności siebie. Bardzo lubimy przebywać w przedszkolu, gdyż możemy organizować sobie ciekawe zabawy.

Nauczyciele grupy
Karolina Świtaj-Wirtek
Marta Misztela

Pomoc nauczyciela
Wiktoria Sobolewska

Pracownik obsługi
Anna Cioth

PSZCZÓŁKI 2019-2020

Jesteśmy pracowite pszczoły,
  W ulu mieszkamy
Pyszny, słodki miodek
Zawsze dla was mamy.

Jesteśmy pracowite pszczółki. Bardzo lubimy nasze przedszkole. Najbardziej lubimy bawić się klockami, zabawy w kole ze śpiewem i w kącikach tematycznych. Nie myślcie sobie że my tutaj się tylko bawimy, mamy też wiele innych atrakcji, zajęć i wycieczek, a także ciekawych spotkań.

Nauczyciele grupy
Dominika Markiewicz
Małgorzata Godlewska

Pracownik obsługi
Jolanta Nowak

Font Resize
Wysoki kontrast