GRUPA I

My jesteśmy małe Misie,
Co mają wesołe pysie.
Słodki miodek zajadamy,
A gdy się zmęczymy to zasypiamy.

Grupa I „Misie” to 3-latki. Dzieci zaadoptowały się w grupie. Są otwarte, wesołe i cierpliwe. Chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych, preferują zabawy naśladowcze przy muzyce / piosence oraz wspólne czytanie / oglądanie książeczek.

Małgorzata Godlewska
Milena Rojewska
Karolina Stróż
Jolanta Nowak

KOTKI

Jesteśmy małe koteczki
Pijemy mleczko z miseczki.
Puszyste futerka mamy,
Za piłeczką chętnie biegamy,
Pazurków czasem używamy.

Do „Kotków” uczęszczają dzieci 3-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Marta Misztela
Karolina Świtaj-Wirtek
Wiktoria Sobolewska
Anna Cioth

BIEDRONKI

My jesteśmy biedroneczki ,
Mamy skrzydełka w czarne kropeczki.
Na łące lubimy spędzać czas,
Tam zawsze możesz spotkać nas.

Jesteśmy Biedroneczki, co mają czerwone kubraczki w czarne kropeczki – a pani nas zapewnia, że jesteśmy najpiękniejsze. A tak na serio jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu, ale szczęście mamy wyjątkowe, bo swoją salę mamy na piętrze obok starszaków – a to już coś!

Barbara Osińska
Marzena Ostrowska
Dominika Bukaty
Anna Rybicka

MOTYLKI

Jesteśmy małe motyle
Mamy kolorów tyle...
Nad łąką sobie latamy
I na kwiatach przysiadamy.

Jako 5-latki jesteśmy bardzo ciekawe świata, otwarte na propozycje i zawsze mamy dużo do powiedzenia. Chętnie podejmujemy różne wyzwania, wykazujemy się własną inicjatywą, zgłaszamy propozycje, pomysły. Bardzo lubimy wszelkiego rodzaju wyjścia czy wycieczki.

Aneta Bartnicka-Kierylak
Dominika Olechno
Emilia Kowalska

PSZCZÓŁKI

Jesteśmy pracowite pszczoły,
  W ulu mieszkamy
Pyszny, słodki miodek
Zawsze dla was mamy.

Jesteśmy pracowite pszczółki. Bardzo lubimy nasze przedszkole. Najbardziej lubimy bawić się klockami, zabawy w kole ze śpiewem i w kącikach tematycznych. Nie myślcie sobie że my tutaj się tylko bawimy, mamy też wiele innych atrakcji, zajęć i wycieczek, a także ciekawych spotkań.

Agata Topolowska
Małgorzata Godlewska
Marta Nowińska-Wąsowska

RYBKI

Jesteśmy małymi rybkami,
W czystej wodzie chętnie pływamy.
Mamy kolorowe łuski,
Lubimy przesyłać całuski.

Lubimy bawić się z koleżankami i kolegami, uczestniczyć w ciekawych zajęciach, zapraszać do nas gości i jeździć na wycieczki. Śpiewamy, tańczymy, rysujemy, malujemy, eksperymentujemy, tworzymy i poznajemy świat.

Renata Słabuszewska
Jolanta Bystrzejewska